To, że w Decathlon to Ty, i tylko Ty decydujesz o swojej ścieżce kariery podkreślamy na każdym kroku. Jak zacząć? Nasi Pasjonaci Sportu najczęściej zaczynają przygodę w Decathlon jako Doradcy Sportowi lub Liderzy Sportu. Chcesz rozwijać swój sport, być Managerem, marzysz o tym, żeby zostać Liderem sklepu, a może chcesz pracować w którymś z naszych działów w centrali: Produkcji, Marketingu, Finansach, dziale Handlowym lub w Logistyce? Tak naprawdę masz nieograniczone możliwości. U nas sam decydujesz o tym, w którym kierunku chcesz się rozwijać i jak wykorzystasz swoje talenty. Poznaj historię naszych Decathlończyków i dowiedz się jak wygląda praca w poszczególnych działach i jednostkach.

LIDER SPORTU

Jako Lider Sportu jesteś blisko klientów, a oprócz tego realizujesz się jako lider jednej, konkretnej dyscypliny, którą uprawiasz.
Twoim celem jest podbijanie lokalnego rynku, poprzez zwiększenie liczby użytkowników produktów Marek Pasji Twojej dyscypliny sportowej!

Robert Kowal, Decathlon Kraków Plaza
Mam na imię Robert, mam 23 lata i pochodzę z Bielska-Białej gdzie zacząłem swoją przygodę w Decathlon w 2015 roku. Przez ten czas przyszło mi pracować z wieloma osobami, nad różnymi projektami, od roli Doradcy Sportowego, przez szkoleniowca, Lokalnego Lidera Sportu i Menadżera Zespołu. Pomogło mi to rozwinąć moje umiejętności w zarządzaniu zespołem, rozwijaniu ekipy, pracy projektowej i na lepsze poznanie biznesu. Aktualnie pełnię rolę Administratora w sklepie Kraków Plaza. Moją pracę łączę z pasją do podnoszenia ciężarów, treningu siłowego i zamiłowania do górskich wycieczek.

SPRAWDŹ DOSTĘPNE
OFERTY PRACY

DORADCA KLIENTA

Jako Doradca Klienta jesteś najbliżej klientów. To Ty nasz o kontakt z osobami, które przychodzą do nas na sportowe zakupy, doradzasz i wpływasz na ich pozytywne doświadczenia! Jesteś ekspertem i wiesz najwięcej o naszych produktach i ich użytkowaniu, więc przeprowadzasz dziesiątki rozmów z osobami, które będą potrzebowały Twojej porady.

Aleksandra Kokoszka, Decathlon Tarnów
W Decathlon pracuję już od 3 lat. Na początku zajmowałam się pracą przy Punkcie Obsługi Klienta i obsługą kas.
Po bardzo niedługim czasie dostrzegłam w sobie zdolności, które pozwoliły mi zostać szkoleniowcem z zakresu budowania relacji z klientem, wprowadzaniem nowych pracowników w świat Decathlon, ale również objęłam pieczę nad lokalnym marketingiem.
Przez pół roku miałam możliwość pracować w Dziale Marketingu Decathlon Polska dzięki czemu zdobyłam wiele nowych umiejętności i kompetencji, które mogę wykorzystywać w codziennej pracy.
W tej chwili nadal zajmuję się Punktem Obsługi Klienta, ale również pracą na dziale rolek i hulajnóg, sportów zimowych i turystyki, a rozwój lokalnych mediów społecznościowych to już nie praca, a pasja 🙂

SPRAWDŹ DOSTĘPNE
OFERTY PRACY