Jest nas dużo, bo ponad 3500, więc na swoim pokładzie mamy różne osobowości, talenty i pomysły na siebie, ale łączy nas jedno… wszyscy sprawdzamy się w sporcie!
POZNAJ NAS BLIŻEJ!

Anna Muszyńska

W Decathlon pracuję 4 lata. Moja ścieżka kariery wyglądała następująco:
Sprzedawca Decathlon Białystok -> Kierownik sektora Decathlon Piaseczno -> Lider Sportu Manager Zespołu Decathlon Piaseczno

Gdybym mogła, zamieszkałabym na siłowni – fitness to mój sport, który mogę uprawiać niemalże codziennie. Uwielbiam jazdę na hulajnodze, jest to świetna alternatywa dla środku transportu. Możecie mnie również spotkać na różnych amatorskich biegach. Z taką samą pasją próbuję nowych sportów. Wierzę, że sport, to najlepsza forma wychowania i budowania relacji. Do Decathlon przyszłam na chwilę, dorywczo i … tak już od 4 lat zarażam ludzi sportową pasją i dobrą energią. W Decathlon miałam możliwość realizowania się na różnych odpowiedzialności od Sprzedawcy po Managera Zespołu, Szkoleniowca, Ambasadora Oxelo, a obecnie pracuję jako Lider Sportu Hulajnóg Urban oraz Lider Wizji 2030.

Anna Muszyńska

Joanna Brejta-Maciocha

W Decathlon pracuję 8 lat. Moja ścieżka kariery wyglądała następująco:
Kierownik sektora -> Specjalista ds. szkoleń -> Asystentka dyrekcji generalnej -> Lider sklepu Decathlon Białystok -> Lider sklepu Decathlon Plaza -> Lider projektu szkoleń i rozwoju DPU

Dzięki temu, że sport towarzyszył mi i mojej rodzinie od najmłodszych lat nadal możemy cieszyć się swoją obecnością w komplecie. Wiem, że dzięki aktywności sportowej nasze życie po prostu jest lepsze! Jeżeli mam stresujący dzień, to właśnie sport pozwala mi puścić w niepamięć wszystkie złe emocje. Sprawia, że jestem sobą – radosną, pełną energii i luzu osobą 🙂 Studiując na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie miałam wielu znajomych, którzy pracowali w Decathlon. Dzięki ich pozytywnym doświadczeniom po ukończeniu studiów postanowiłam spróbować swoich sił w firmie słynącej z fantastycznej atmosfery, możliwości rozwoju, której głównym celem jest urzeczywistnianie sensu bliskiego moim osobistym przekonaniom. Obecnie moją główną odpowiedzialnością (bliską mojej pasji) jest lider projektu szkoleń i rozwoju w Decathlon Polska.

Joanna Brejta-Maciocha

Judyta Witek

W Decathlon pracuję 10 lat. Moja ścieżka kariery wyglądała następująco:
Sprzedawca Opole -> Kierownik Bielsko-Biała -> Lider Sklepu Rybnik -> Lider Magazynu Car Gliwice

Sport jest obecny w moim życiu od najmłodszych lat. Pierwsza pasja to Judo. Niestety kontuzja nie pozwoliła mi na dalszą przygodę z tym sportem. Po tym zdarzeniu ciężko było mi się odnaleźć, brakowało mi na co dzień sportowej rywalizacji oraz pracy ze swoimi słabościami. W tym czasie dużo osób na mojej uczelni pracowało w Decathlon. To dzięki nim poznałam tę firmę i…złożyłam papiery.
Aktualnie najczęściej chodzę z kijkami oraz truchtam, przy tych sportach towarzyszy mi mój pies Amigo. W Rybniku, razem z moją grupą Decathlon & Przyjaciele staram się zachęcać innych, aby swój wolny czas spędzali aktywnie i nie ukrywam, że wychodzi to znakomicie.
Od 1 kwietnia 2019 pracuję jako co-lider w magazynie w Gliwicach i teraz tam staram się zarażać innych aktywnością sportową 😉

Judyta Witek

Maciej Krochmal

W Decathlon pracuję 9 lat. Moja ścieżka kariery wyglądała następująco:
Sprzedawca Decathlon Sosnowiec -> Kierownik sektora Decathlon Sosnowiec -> Administrator Decathlon Sosnowiec -> Lider Stażysta Decathlon Targówek -> Lider Decathlon Gliwice -> Manager Salonu Empik -> Lider Decathlon Mikołów -> Lider Decathlon Piaseczno

Do Decathlon dołączyłem w 2007 roku jako Doradca sportowy w Sosnowcu. Od zawsze uprawiałem sport w różnym wydaniu więc kiedy kolega, który pracuje w Decathlon powiedział, że szukają sportowych pasjonatów zgłosiłem się od razu. Połączenie pasji do sportu z pracą wśród ludzi o podobnych zainteresowaniach i chęć do działania było dla mnie bardzo ważne. Przez kilka następnych lat, pracowałem w kilku sklepach Decathlon na różnych stanowiskach. Obecnie mam przyjemność pełnić funkcję Lidera Sklepu w Decathlon Piaseczno, Razem ze 100 osobową ekipą pasjonatów upowszechniamy sport w Piasecznie i okolicach.
Sport oczywiście jest ze mną do dzisiaj. Zaczęło się od sportów siłowych przez różne dyscypliny sportów walki, jednak dzisiaj największą pasją jest Brazylijskie Jiu Jitsu, sport, który bardzo uczy pokory, wymaga myślenia i mocno rozwija całe ciało.

Maciej Krochmal