Nasi Pasjonaci projektują, testują i sprzedają produkty sportowe. Znają je zatem z pierwszej ręki. Nogi zresztą też.. Wszystko po to, aby każdy mógł z satysfakcją uprawiać swój ulubiony sport, a w konsekwencji, dzięki niemu, zmieniać swoje życie na lepsze! W Decathlon spotkasz ludzi, w których życiu obecny jest sport i którzy dzielą te same wartości. Wierzymy, że tylko ktoś, w sercu kogo obecna jest pasja, kto jest blisko sportu, będzie w stanie dzielić się nią z innymi. Pragniemy, aby jak najwięcej osób na całym świecie mogło cieszyć się zdrowiem, sprawnością i czerpać przyjemności płynące ze sportu.

LIDER SPORTU

Jako Lider Sportu jesteś blisko klientów, a oprócz tego realizujesz się jako lider jednej, konkretnej dyscypliny, którą uprawiasz.
Twoim celem jest podbijanie lokalnego rynku, poprzez zwiększenie liczby użytkowników produktów Marek Pasji Twojej dyscypliny sportowej!

Robert Kowal, Decathlon Kraków Plaza
Mam na imię Robert, mam 23 lata i pochodzę z Bielska-Białej gdzie zacząłem swoją przygodę w Decathlon w 2015 roku. Przez ten czas przyszło mi pracować z wieloma osobami, nad różnymi projektami, od roli Doradcy Sportowego, przez szkoleniowca, Lokalnego Lidera Sportu i Menadżera Zespołu. Pomogło mi to rozwinąć moje umiejętności w zarządzaniu zespołem, rozwijaniu ekipy, pracy projektowej i na lepsze poznanie biznesu. Aktualnie pełnię rolę Administratora w sklepie Kraków Plaza. Moją pracę łączę z pasją do podnoszenia ciężarów, treningu siłowego i zamiłowania do górskich wycieczek.

SPRAWDŹ DOSTĘPNE
OFERTY PRACY

DORADCA KLIENTA

Jako Doradca Klienta jesteś najbliżej klientów. To Ty nasz o kontakt z osobami, które przychodzą do nas na sportowe zakupy, doradzasz i wpływasz na ich pozytywne doświadczenia! Jesteś ekspertem i wiesz najwięcej o naszych produktach i ich użytkowaniu, więc przeprowadzasz dziesiątki rozmów z osobami, które będą potrzebowały Twojej porady.

Aleksandra Kokoszka, Decathlon Tarnów
W Decathlon pracuję już od 3 lat. Na początku zajmowałam się pracą przy Punkcie Obsługi Klienta i obsługą kas.
Po bardzo niedługim czasie dostrzegłam w sobie zdolności, które pozwoliły mi zostać szkoleniowcem z zakresu budowania relacji z klientem, wprowadzaniem nowych pracowników w świat Decathlon, ale również objęłam pieczę nad lokalnym marketingiem.
Przez pół roku miałam możliwość pracować w Dziale Marketingu Decathlon Polska dzięki czemu zdobyłam wiele nowych umiejętności i kompetencji, które mogę wykorzystywać w codziennej pracy.
W tej chwili nadal zajmuję się Punktem Obsługi Klienta, ale również pracą na dziale rolek i hulajnóg, sportów zimowych i turystyki, a rozwój lokalnych mediów społecznościowych to już nie praca, a pasja 🙂

SPRAWDŹ DOSTĘPNE
OFERTY PRACY