PRACA W DECATHLON

Decathlon sprawdza się w sporcie, ponieważ tworzą go… Sportowcy.

W Decathlon poznasz ludzi, w których życiu obecny jest sport i którzy dzielą te same wartości. Wierzymy, że tylko ktoś, w sercu kogo obecna jest pasja, kto jest blisko sportu, będzie w stanie dzielić się korzyściami z niego wynikającymi. Pragniemy aby jak najwięcej osób na całym świecie mogło cieszyć się zdrowiem, sprawnością i czerpać przyjemności płynące ze sportu.

Na całym świecie mamy tę samą silną i wyjątkową kulturę przedsiębiorstwa, wzmocnioną naszymi dwiema najważniejszymi wartościami: witalność i odpowiedzialność! Brzmi interesująco? A to jeszcze nie koniec ciekawostek o nas…

Dzięki wdrażanym przez nas innowacjom Twoja praca będzie ciekawsza i będziesz mógł poświęcić więcej czasu na obsługę naszych klientów!

Decathlon stawia na internetową sprzedaż w sklepach stacjonarnych. Dzięki interaktywnym kioskom nasi klienci mają dostęp do pełnej oferty Decathlon i mogą zamówić bezpłatną dostawę. Mogą też skorzystać z usługi Click & Collect 1H – Zamów i odbierz już za godzinę! W czerwcu 2019 jako drugi kraj w Europie zakończyliśmy wdrożenie projektu 100% RFID wykorzystującego technologię radiowego przesyłania danych, która pomaga nam usprawnić wiele procesów.

Stań się częścią innowacyjnego świata Decathlon!

Decathlon w liczbach

0SKLEPÓW,
MAJĄCYCH POD
SWOIM DACHEM
PONAD 0
DYSCYPLIN SPORTOWYCH
0
MAGAZYNY
W GLIWICACH
I ŁODZI
0PRACOWNIKÓW, KTÓRZY PASJONUJĄ SIĘ SPORTEM

PRACA, PRACĄ… ALE MAMY TEŻ NIEZŁE BENEFITY!

PRACA FLEX

KORZYSTAJ Z PRODUKTÓW

NAPRAWDĘ WYJATKOWA ATMOSFERA

ROZWÓJ

INWESTYCJE

KARTA MULTISPORT

OPIEKA MEDYCZNA I UBEZPIECZENIE

SKORO JUŻ O ATMOSFERZE MOWA TO POZNAJ NAS BLIŻEJ…

OK, JESTEŚ PASJONATEM SPORTU, CHCESZ SPRAWDZIĆ SIĘ W PRACY U NAS?

Pamiętaj, o ścieżce kariery decydujesz sam… Zobacz, jakie masz opcje

REKRUTACJA

To jak? Chcesz się z nami sprawdzić w sporcie? To proste!

1. WYŚLIJ SWOJE CV

Sportowcy, którzy projektują, testują i sprzedają nasze produkty. Znamy je więc z pierwszej ręki. Nogi zresztą też. Wszystko po to, aby każdy mógł cieszyć się wysokiej jakości sprzętem niezależnie od dyscypliny, stopnia zaawansowania oraz zasobności portfela. Dlatego właśnie mówimy, że pracujemy dla sportu!
Zobacz aktualne oferty pracy >

2. MY ZADZWONIMY DO CIEBIE

Po pozytywnej selekcji CV zadzwonimy do Ciebie. Porozmawiamy chwilę i o Tobie (czym się zajmujesz, co lubisz), i o nas, czyli o tym, co możemy Ci zaoferować. Śmiało możesz też zadawać nam pytania!

3. ZAPROSIMY CIĘ NA ROZMOWĘ

Chętnie się z Tobą spotkamy, aby porozmawiać o Twojej sportowej pasji, motywacji do pracy w Decathlon i planach na przyszłość. Zaprosimy Cię do jednostki, do której aplikowałeś. To moment, kiedy poznasz swojego Managera lub kolegę z zespołu. Czasami po spotkaniu wybieramy się na wspólny trening!

4. OTRZYMUJESZ INFORMACJĘ O DECYZJI

Bez względu na wynik wcześniejszych etapów rekrutacji, dostaniesz od nas informację zwrotną. Jeżeli Twoja kandydatura była najlepsza, powiemy Ci o tym podczas rozmowy telefonicznej. Potem już tylko kwestie formalne – zaprosimy Cię do siebie aby podpisać umowę. Umowę o pracę oczywiście, bo to u nas standard. No i witaj na pokładzie!

DUŻO SIĘ U NAS DZIEJE... BĄDŹ NA BIEŻĄCO