KOCHASZ SPORT? CHCESZ ŁĄCZYĆ PRACĘ Z PASJĄ? SPRAWDŹ W JAKICH OBSZARACH MOŻESZ SIĘ Z NAMI ROZWIJAĆ!

To, że w Decathlon to Ty, i tylko Ty decydujesz o swojej ścieżce kariery podkreślamy na każdym kroku. Jak zacząć? Nasi Pasjonaci Sportu najczęściej zaczynają przygodę w Decathlon jako Doradcy Sportowi, Liderzy Sportu lub Managerowie. Dalsza ścieżka? Tak naprawdę masz nieograniczone możliwości. Możesz rozwijać się w sklepach stacjonarnych, logistyce oraz w jednym z działów w centrali: e-commerce, produkcji, marketingu, finansach, dziale handlowym. U nas sam decydujesz o tym, w którym kierunku chcesz podążać i jak wykorzystasz swoje talenty.

SKLEPY STACJONARNE

Po blisko 20 latach mamy w Polsce już 60 sklepów. W każdym z nich pracują prawdziwi sportowi pasjonaci. Dołączając do Decathlon, ​​szybko zrozumiesz, że wszyscy tutaj dzielą tę samą pasję co Ty: sport.

Tak naprawdę na co dzień współpracujesz z kolegami z jednej drużyny. Tutaj codziennie dzielisz się swoją pasją do sportu, zarówno z ekspertami w danej dziedzinie, jak i początkującymi. Wiemy, że Twoja pasja i sposób w jaki się nią dzielisz jest początkiem przygody ze sportem dla naszych Klientów oraz inspiracją dla naszych Użytkowników. W końcu tylko ktoś, kto jest blisko sportu, potrafi zarażać miłością do aktywności, a także dzielić się ekspercką wiedzą.

Decathlończycy uwielbiają swoją pracę i zespół. Często spotykają się, aby razem uprawiać sport, co jest nie tylko świetną zabawą, ale także doskonałą integracją. Można ich zobaczyć na boiskach, halach, zawodach czy podczas eventów. Bo Decathlon to globalna firma, która odpowiada na potrzeby lokalnych społeczności.

Wyobraź sobie, że możesz się rozwijać w środowisku pasjonatów, w którym sport jest nieodzownym elementem każdego dnia… Ale tak, to PRAWDZIWA praca, w której z pewnością nikt nie ma czasu się nudzić.

LOGISTYKA

W Decathlon każdy Pracownik jest odpowiedzialny za spełnianie marzeń pasjonatów sportu. Teraz i Ty możesz je realizować, dzięki pracy jak najbliżej sportowych produktów – w zespole logistycznym Decathlon.

 Możesz dołączyć do ekipy magazynu w Łodzi lub w Gliwicach jako:

  • Pracownik zespołu logistycznego,
  • Pracownik zespołu logistycznego – E-commerce,
  • Manager zespołu logistycznego.

CENTRALA

98% Pracowników centrali to osoby, które wcześniej pracowały na jednym z naszych sklepów, magazynów lub takie, które  przyjechały do nas z Decathlon z innego kraju.

Stawiamy na ciągły rozwój Pracowników, dlatego na stanowiska Liderów sklepu oraz stanowiska w centrali rekrutujemy głównie spośród naszej drużyny Decathlon.

Inna ścieżka? Tak naprawdę masz nieograniczone możliwości. Możesz rozwijać się w sklepach stacjonarnych, logistyce oraz w jednym z działów w centrali: e-commerce, produkcji, marketingu, finansach, dziale handlowym. U nas sam decydujesz o tym, w którym kierunku chcesz podążać i jak wykorzystasz swoje talenty.

Decathlon w liczbach

0SKLEPÓW,
MAJĄCYCH POD
SWOIM DACHEM
PONAD 0
DYSCYPLIN SPORTOWYCH
0
MAGAZYNY
W GLIWICACH
I ŁODZI
0PRACOWNIKÓW, KTÓRZY PASJONUJĄ SIĘ SPORTEM

PRACA, PRACĄ… ALE MAMY TEŻ NIEZŁE BENEFITY!

PRACA FLEX

KORZYSTAJ Z PRODUKTÓW

NAPRAWDĘ WYJATKOWA ATMOSFERA

ROZWÓJ

INWESTYCJE

KARTA MULTISPORT

OPIEKA MEDYCZNA I UBEZPIECZENIE

SKORO JUŻ O ATMOSFERZE MOWA TO POZNAJ NAS BLIŻEJ…

OK, JESTEŚ PASJONATEM SPORTU, CHCESZ SPRAWDZIĆ SIĘ W PRACY U NAS?

Pamiętaj, o ścieżce kariery decydujesz sam… Zobacz, jakie masz opcje

REKRUTACJA

To jak? Chcesz się z nami sprawdzić w sporcie? To proste!

1. WYŚLIJ SWOJE CV

Wejdź w zakładkę oferty pracy, wypełnij formularz i załącz do niego swoje CV. Jeśli nie masz doświadczenia, nie szkodzi, z nami zdobędziesz potrzebną wiedzę i nowe kompetencje. Pamiętaj, że dla nas najważniejsza jest Twoja pasja do sportu i to abyś podobnie jak my, sprawdzał/sprawdzała się w sporcie :) A może chciałbyś/chciałabyś podzielić się w kilku zdaniach swoją sportową pasją? Tym, od jak dawna trenujesz, jak często albo co daje Ci sport. Może należysz do grupy sportowej, prowadzisz swój fanpage, blog albo jesteś trenerem/trenerką? Świetnie! Pochwal się tym w swoim CV. Nie jest to obowiązkowe, ale bardzo chętnie dowiemy się więcej o Twojej pasji do sportu ;)
Zobacz aktualne oferty pracy >

2. MY ZADZWONIMY DO CIEBIE

Po pozytywnej selekcji CV zadzwonimy do Ciebie. Porozmawiamy chwilę i o Tobie (czym się zajmujesz, co lubisz), i o nas, czyli o tym, co możemy Ci zaoferować. Śmiało możesz też zadawać nam pytania!

3. ZAPROSIMY CIĘ NA ROZMOWĘ

Chętnie się z Tobą spotkamy, aby porozmawiać o Twojej sportowej pasji, motywacji do pracy w Decathlon i planach na przyszłość. Zaprosimy Cię do jednostki, do której aplikowałeś. To moment, kiedy poznasz swojego Managera lub kolegę z zespołu. Czasami po spotkaniu wybieramy się na wspólny trening! Oczywiście zapraszając Cię na rozmowę uprzedzimy Cię o tym abyś zabrał/zabrała ze sobą strój sportowy :)

4. OTRZYMUJESZ INFORMACJĘ O DECYZJI

Bez względu na wynik wcześniejszych etapów rekrutacji, dostaniesz od nas informację zwrotną. Jeżeli Twoja kandydatura była najlepsza, powiemy Ci o tym podczas rozmowy telefonicznej. Potem już tylko kwestie formalne – zaprosimy Cię do siebie aby podpisać umowę. Umowę o pracę oczywiście, bo to u nas standard. No i witaj na pokładzie!

DUŻO SIĘ U NAS DZIEJE... BĄDŹ NA BIEŻĄCO